Home O nás Služby a ceny Psí školka Kde nás najdete Fotogalerie Kontakt    
Hotel pro psy a kočky
         
 

Kde najdete hotel pro psy a kočky

 

Hotel pro psy a kočky Mazlíček se nachází na okraji malé vesničky Luníkov na trase Slaný - Velvary ve vzdálenosti 35 km od Prahy.

 

 

Letecký pohled

 

GPS údaje pro Vaší navigaci

50°15'9.057"N

14°9'39.133"E

 

Pokud budete bloudit, zavolejte nám na telefon 777 140 116

 

Rodinný penzion pro psy a kočky
Josef Koubíček
Luníkov 16
273 21 Hobšovice

Tel: +420 777 140 116
e-mail: pension.mazlicek@seznam.cz

 

Příjezd do hotelu pro psy a kočky od Prahy

 

Nejrychlejší trasa vede z Prahy po dálnici D8 (Teplická), z dálnice sjedete na exitu 18 a dáte se vlevo směrem na Slaný. Po velmi pohodlné silnici dojedete až do obce Luníkov. Uprostřed obce odbočííte vlevo a po 200 metrech budete mít vpravo náš hotel pro psy (poslední dům po pravé straně).

Rozklikněte si trasu

 

Druhá trasa k nám vede po rychlostní silnici R7 kolem letiště. Sjedete opět na exitu 18, odbočíte vlevo směrem na Slaný, ale po 800 metrech odbočíte vpravo směr Drnov. Po značně rozbité cestě ujedete asi 1 km a dáte se vpravo na podstatně lepší silnici, která Vás dovede do obce Drnov. Asi 2 km za Drnovem odbočíte vlevo směr Žižice. Na začátku Žižic odbočíte vpravo na Luníkov. Po příjezdu do obce budete mít hotel pro psy po levé straně (1.dům ve vesnici). Pokud zapomenete v Žižicích odbočit, dojedete až na hlavní silnici a odbočíte vpravo na Velvary. Hned následující obec je Luníkov, uprostřed obce odbočíte vpravo a hotel pro psy budete mít po pravé straně (poslední dům v obci).

Rozklikněte si druhou trasu

 

 
     
Agility tábor s coursingem Chovatelská stanice Australských ovčáků a Bernských salašnických psů Chovatelská stanice plemene CANE CORSO
Vysoušeč pro psy Čtečka čipů pro psy Dřevitá vlna