Cena za ubytování se hradí v den příjmu Vašeho mazlíčka v hotovosti nebo předem převodem na účet č.: 34-115530247/0100.

U pobytu delšího než 3 noci se cena počítá dle strávených nocí.
U pobytu kratšího než 3 noci se do ceny započítává každý započatý den.

Ubytování psů
Ceník pro psy:
samostatná vnitřní ubikace 2x2m se samostatným venkovním výběhem 6x2m

malý pes do 15 kg 240,-
ostatní psi 280,-
ve venkovních výbězích částečně zastřešených 6x2m 240,-

Ubytování koček
Každá kočička je ubytovaná samostatně ve voliéře 2mx2mx1m, kde má k dispozici škrabadlo na lezení a hraní, kryté WC, celodenní přístup k vodě a krmivu dle požadavků zákazníka

Ceník pro kočky 140,-

V zimním období příplatek 10% za vytápění vnitřních ubikací.
Ceny jsou konečné a zahrnují stravu, případnou aplikaci léků i manipulaci s problémovými jedinci, stelivo do kočičího WC. Háravé feny nejsou překážkou pobytu.
Krmíme superprémiovými granulemi italské produkce Aldog nebo syrovou stravo BARF. Zákazník si může dovézt vlastní krmivo v pevné nádobě, cena za ubytování se nemění.

Slevy: za každného dalšího psa/kočku jednoho majitele ubytovaného ve společné ubikaci sleva 30% u pobytu delšího den 21 dní je sleva 30%

Venčení: Psi jsou venčeni jednotlivě na venkovním hřišti 500m2.

Doprava mazlíčků do hotelu Kč 6,- na ujetý kilometr (počítá se cesta tam i zpět).

Nabídka parkování a odvoz na letiště
Na tento rok jsme připravili novou službu pro naše zákazníky, kteří odlétají na dovolenou. Ubytujeme nejen Vašeho mazlíčka, ale můžete u nás po dobu dovolené zaparkovat i Vaše auto, cana za parkování je 50Kč/den. Na letiště Vás odvezeme a po návratu i přivezeme.

Nabídka dlouhodobých pobytů
Náš hotel je jako stvořený pro dlouhodobé pobyty Vašich mazlíčků. Pokud jste v situaci, kdy musíte odjíždět za prací do zahraničí nebo stavíte nové či rekostruujete stávající bydlení a pejsek by byl dočasně bez svého zázemí, nabízíme služby našeho hotelu. Dlouholeté zkušenosti s chovem a výcvikem velkých i malých plemen. Prostorné ubikace 16 m2, které jsou v zimě vytápěné, velké hřiště 500 m2. Krmivo dle Vašich požadavků v ceně ubytování individuální program pro takto ubytované pejsky. Zvýhodněná cena nastavená individuálně dle délky pobytu a Vašich požadavků na péči o pejska.

Prodej krmiva
Dovážíme superprémiové italské krmivo Aldog. Hlavními benefity jsou zdroje živočišných bílkovin – hovězí, drůbeží a vepřové maso, celková vyváženost a vysoká stravitelnost – více na e-shop Mazlíček

Smlouvy ke stažení:
Smlouva o ubytování kočky
Smlouva o ubytování psa

Na našem eshopu Vám chceme nabízet krmiva – granule, pamlsky, konzervy, které prošly testovacím procesem a byly „schváleny naší smečkou“. Spojili jsme síly s rodinnou italskou firmou ALDOG, která vyznává stejné hodnoty kvality.

V roce 2005 jsme založili chovatelskou stanici Atison. Láska ke psům nás provází již několik desetiletí a snažíme se ji promítnout i do výsledků naší práce. Intenzivně studujeme specifika plemene Cane Corso, účastníme se mezinárodních výstav a seminářů.

Při zaplnění spacího prostoru psí boudy načechranou podestýlkou si v ní pes udělá před spaním zcela instinktivně jakési "hnízdo", které funguje podobně jako pro nás peřina či spacák. Izoluje od chladu a udržuje vytvořené teplo u těla psa.